Türkçe

Metro Sosyal Girişimci Ödülleri

bebemoss.com ailesi olarak Metro Sosyal Girişimci Ödüllerinde Aday olduk. Hikayemizi detaylı detaylı yazdık. Şimdi sizlerden destek istiyoruz.

Peki neden katıldık? Bir sürü sebebi var; tabi ki kazanırsak koca bir para ödülü var. Bu yarışmanın ödül parası ile sektörümüzde çok önemli yurtdışı fuarlara katılıp emeğimizi ve ürünlerimizi dünyaya tanıtalım dedik.

İkinci sebep, çok önemli ama pahalı olan OEKO-TEX sertifikasyonunu alalım dedik. O da ne derseniz: Güvenilir Tekstil – bu slogan, tekstil ürünlerinin bağımsız testten geçtiği, zararlı maddeler içermediği ve sağlık açısından hiç bir tehlike teşkil etmediği konusunda 1992 yılından beri tüketiciye güven vermektedir. Bu sertifikasyon, müşterimize kullandığımız malzemeler hakkında daha da güven verecek ve yurtdışı satışlarımıza imkan tanıyacak. 

Ayırıca bizim iş modelimizi de tanıtalım istedik, çünkü destek verenler sadece markamızı değil ama bizimle çalışan tüm ev hanımlara destek vermiş oluyor. Sosyal girişim ödüllerinde aday olmamız bu yüzden çok önemli. 

Siz de bebeklere aşık, ailelerine destek olan, üretmeyi seven, yaratıcı ve yetenekli ev hanımların ekonomiye katkısını arttırmak için yarışma sayfamıza giderek bize oy verebilirsiniz. Desteğinizi bekliyoruz. 

Yarışma sayfamıza buradan ulaşabilir ve bize oy verebilirsiniz. Unutmayın her gün yeni bir oy verebiliyorsunuz. 

 

bebemoss ekibi

Leave a comment