Türkçe

Özel siparişler: Bez Pasta

Yeni bir bebek için mükemmel ve orijinal bir hediye bulmak biraz zor olabilir. Hediyeniz hem özel ve benzersiz olmalı hem de kullanışlı ve pratik. Bazı müşterilerimiz, tamamen özel ve benzersiz yani mağazalarda pek bulunmayan cinsten yenidoğan bebek hediyesi arıyorlar. Kimi internetten bir fotoğraf bulup geliyor, kimisi sadece bir istek listesi ile yardım istiyor. İşte bu yüzden bebemoss özel sipariş üzerine de hizmet veriyor.

Bebek bezi pastası, her anne adayı ve yeni doğan bebek için çok akıllı ve pratik bir hediyedir. 'Baby shower' ya da hastane ziyareti için de harika bir fikir olabilir. Bebemoss, bir bez pasta üreticisi değil aslında ancak bu aralar bez pastalar çok popüler ve isteyenleri kıramıyoruz.

Bebek bezi pastasının ne olduğunu merak edenler için belki biraz daha detaylı anlatmak gerekbilir. Bez pastası, sarılmış tek kullanımlık çocuk bezlerinden inşa ediliyor. Bu bebek bezleri çok kullanışlı çünkü yeni doğmuş bir bebek, ortalama günde 10-12 bez değiştiriyor. Sarılmış bezler pasta gibi düzenlendikten sonra dekorasyon başlıyor ve dilenirse üzerine çeşitli hediyeler ekleniyor. Mesela battaniye, patik, güzel kurdeleler, çiçekler, bebek bakım ürünleri, biberonlar, çıngıraklar, oyuncaklar vb. gibi hediyelere bez pastanın üzerinde rastlamak mümkün...

Yukarıdaki soldaki resim yaptığımız son siparişlerden biri. Böyle bir pastayı yapmak tahmin edilenden çok zaman ister çünkü mükemmel bir bez pasta, sadece kurdele ile sarılmış çocuk bezi demek değil; güzel, yaratıcı, orijinal da olması lazım. 

Özetle bez pasta, herhangi bir yeni anneyi mutlu edecek pratik, benzersiz ve % 100 kullanılabilir bir hediye.

Leave a comment