Türkçe

bebemoss.com 2014 Yaz koleksiyonu

Bugün, sizlere çok yakında satışa sunulacak yaz koleksiyonumuz hakkında bilgileri paylaşmak istiyoruz. 

Her yıl yaptığımız gibi kullandığımız örgü ipliklerimizi almadan önce renk trendlerinde neler olduğuna bir göz attık. Ne yazık ki pek kimse gelecek bebek ve çocuk kıyafetlerindeki renk trendlerini kapsamlı bir şekilde analiz etmiyor. Ancak yine de genel trendler hakkında bazı güvenilir kaynaklara ulaşmak mümkün.

Bebekler de anneleri de son moda renkleri ve seçenekleri hakediyorlar. Bu nedenle bu tarz öngörülerde uzmanlaşan otoritelere yani Pantone'ye Lenzing'e ve Spinexpo'ya bakalım istedik. Sonra da moda defileler seyrettikten sonra en sevdiğimiz renkleri ve malzemeleri ısmarladık. 


Sonuçta önümüzdeki İlkbahar/Yaz koleksiyonumuzda pastel renklerin bir kaç canlı renkle füzyonundan oluşan alımlı ve dengeli çiftlerimiz olacak. Sizler için hazırladığımız bu modern ve renkli koleksiyonumuzda bol bol çizgi, renklerde kontrast ve farklı dokular bulacaksınız. 

Harika Mısır Pamuğundan yapılmış ve ayrıca bambu ve pamuk karışımlı ipliklerle birlikte sıcak yaz günlerinde serin bir dokunuş için doğal viskoz ve pamuklu karışımlı iplikler satın aldık sizler için. Bu sezon kullandığımız ipliklerin çoğu ince ancak ayrıca harika bir de yerli üretim (Türkiye) iplik bulduk. %100 pamuktan ince ve kalın bu iplik çok yumuşak ve ipek gibi dökümlü. 


Sizlerle koleksiyonun ilk parçalarını paylaşmak için sabırsızlanıyorum. 

Leave a comment