Türkçe

Ekibimiz: Zeynep Gümüş

Zeynep Gümüş, bebemoss, bebek hediyeleri

bebemoss'un ekibine katılan bir yetenek daha: Zeynep Hanım

Zeynep Hanımın rolü çok önemlidir. Tüm diğer Hanımlarımızın başında, onlarla beraber yaptığımız modellerimizin üretimini sağlıyor. Kendisi çok titiz. Ürünlerimizi hazırladığımız tasarımlarla birebir olması, el işçiliğinin kusursuz ve muntazam olması için emek veriyor. Tanıştığımızdan itibaren hayallerimizi birleştirerek yola çıktık.

1980 yılında Sakarya'daki Gümüşoluk köyünde dünyaya geldi. İlkokulu Gümüşoluk'ta, orta ve lise Sakarya'da tamamladıktan sonra Önlisans eğitimini Konya Selçuk Üniversitesi'nde tamamladı.

Eğitim ve pazarlama sektörlerinde hizmet verdikten sonra 2006 yıllında Pendik'te el örgü yünleri üzerine kendi işletmesini açtı. Aynı zamanda örgü kursu ve özel örgü işleri ile halen aktif olarak çalışıyor. Evli ve bir çocuk annesi.

Kendisini şöyle anlatıyor:

"Müşterimize, sevdiklerimize en iyisini, en doğalını sunmak için gözümüzün nurunu elimizin emeği dokuyoruz, ilmek ilmek... İşimiz bu. Hayatıma anlam katan eşim ve kızımla işimizi severek yapıyor, sevgimizi ilmeklerle işliyoruz, biz gezip görmesek de örüp gösterenleriz"

 

Leave a comment